Top

Hakkımızda

1990 yılında kurulan BATI, un ve yem üretimi konusunda, sahip olduğu uzman ve eğitimli kadrosuyla sektörün önde gelen firmalarından biridir. BATI, sektörde geçen otuz bir yılı en iyi şekilde değerlendirerek un ve yem üretimi, ticaret ve pazarlama, dış ticaret gibi sektörlerde yaptığı yatırımlarla yüksek teknolojiyle dünya standartlarında mal ve hizmet üretimi yapan ve bu özellikleriyle uluslar arası pazarlarda rekabet eden bir şirket haline geldi.

Vizyon

Kaliteli un ve yem üretimi yaparak ticaret ve pazarlama, dış ticaret sektörlerinde başarı sağlamak, standartlara uygun hizmet ve ürün sunarak tercih edilen bir firma olmak, uluslararası başarı sağlamak ve devamlı kılmak, un ve yem sektöründe lider konumda olmak.


Misyon

Hayvanlar için besleyici, geliştirici ve enerji verici ürünler üretmek, kaliteli ve çeşitli un üretmek, müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak, müşterilerimizi ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilendirmek, hem yurtiçi hem de yurtdışına ürünlerimizi sorunsuz tedarik etmek.

Vizyon - Misyon

Üretim

Marmaraereğlisi'nde bulunan Batı Un Yem, en kaliteli buğdayları yetiştirirek un ve yem üretimi yapmaktadır. Un üretimi Buğdayın alımı ve depolanması, Buğdayın temizlenmesi ve yabancı maddelerden ayrılması, Paçal işlemi, Buğdayın yıkanması, Buğdayın tavlanması, Buğdayın öğütülmesi, Eleme, Ambalajlama ve depolama gibi aşamalardan oluşur. Yem, hayvanların yaşaması, onlardan verim alınması için yedirilen bir veya birden fazla hammaddenin karışımıdır. Hayvanları kaliteli yem ile beslemek onlardan daha fazla verim almamızı sağlar. Kaliteli yem üretimi için kaliteli hammadde gerekir. Firmamız bu hususta üretimden önce hammadde kalitesine de önem verir.